Het team

Het team van SchermNed bestaat uit een hechte groep gemotiveerde vakmensen. Samen staan ze voor onze sterke punten: kwaliteit, service en snelheid. De meeste medewerkers zijn al vele jaren in dienst van SchermNed. Dat is prettig voor het team en het betekent betrouwbaarheid en continuïteit voor de klant.

Namen en functies van het team:

  • Cock van der Voort - directeur (cock@schermned.nl)
  • Jack van der Voort - algemeen manager, ondersteunend in verkoop en organisatie (jack@schermned.nl)
  • Carl Stougie - verkoopmanager (carl@schermned.nl)
  • Aad Witkam - tekenaar 2D & 3D (aad@schermned.nl)
  • Arthur de Bruin - projectleider (arthur@schermned.nl)
  • Barry Steentjes - planner/ werkvoorbereider (barry@schermned.nl)
  • Marianne Zwinkels - hoofd administratie (marianne@schermned.nl)
  • Menno Staal - Magazijnmanager (menno@schermned.nl)
  • Bertil Dubbeling - Teamleider
  • Hasan Oflaz - Teamleider
  • Dave Rovers - 1e monteur